Drobečková navigace

Úvod > Informace pro pacienty > Aktuálně > Rozšíření nabízené pracovnělékařské péče

Rozšíření nabízené pracovnělékařské péčePV-AMBULANCE s.r.o. se – souběžně s každodenním poskytováním zdravotních služeb – neustále zabývá činnostmi majícími za cíl dále zkvalitňovat servis skýtaný své klientele. Jedním z výsledků zmíněných činností je zřízení nového pracoviště pro vyšetřování sluchu zaměstnanců pracujících ve vyhlášeném riziku hluku a jeho plánované uvedení do provozu od 17. března 2014.

Centrum zelená hvězda Cheb bylo vybaveno moderním audiometrem včetně odborného zaškolení obsluhujícího personálu. Zaměstnanci, u nichž je vyšetření sluchu nezbytné v rámci pracovního zařazení, proto již nebudou odkázáni pouze na specializovaná pracoviště jiných subjektů. PV-AMBULANCE s.r.o. jim umožní absolvovat předmětné vyšetření přímo ve svých prostorách (nově zřízená ordinace v přízemí domu v Nerudově ul. č. 3 – býv. prodejna  zdravotních potřeb) a v rámci prováděných smluvních prohlídek (probíhají ve zvlášť vymezených časech – v současné době v pondělí a ve středu od 13.30 h do 15.30 h). Zatímco ceny za poskytnutou službu se v daném místě a čase pohybují v rozmezí do 450 Kč, zavádí PV-AMBULANCE s.r.o. cenu 390 Kč za jedno provedené vyšetření.

Novinka je výhodná zejména pro naše klienty – zaměstnavatele, kterým jsou na smluvním základě poskytovány pracovnělékařské služby. Jejich zaměstnanci se již nemusejí zdržovat absolvováním vyšetření na specializovaných pracovištích, což představuje značnou časovou úsporu.